L'officiel Новости 50% європейських лікарів назва...

Новости

50% європейських лікарів назвали гомосексуалізм хворобою

22 марта
50% європейських лікарів назвали гомосексуалізм хворобою У новому дослідженні ЄС щонайменше 50% лікарів визначають гомосексуалізм як хворобу, що лікується. Експеримент, організований Агенцією Європейського Союзу з питань основоположних прав, показав, що багато медичних робітників сприймають гомосексуалізм як «патологічний стан або захворювання». У деяких країнах — таких, як Румунія, наприклад — половина всіх лікарів і медсестр вчать цьому в університетах по всій країні. Незважаючи на те,

Screen Shot 2016-03-22 at 12.14.06

У новому дослідженні ЄС щонайменше 50% лікарів визначають гомосексуалізм як хворобу, що лікується. Експеримент, організований Агенцією Європейського Союзу з питань основоположних прав, показав, що багато медичних робітників сприймають гомосексуалізм як «патологічний стан або захворювання». У деяких країнах — таких, як Румунія, наприклад — половина всіх лікарів і медсестр вчать цьому в університетах по всій країні.

Незважаючи на те, що офіційне керівництво ЄС проти такої класифікації, велика частина фахівців в Болгарії, Угорщині, Італії, Латвії, Польщі, Румунії та Словаччині все ж припустили, що можна «зловити» гомосексуаліста і допомогти йому одужати.

У доповіді робиться наступний висновок: основна проблема полягає в тому, що ЛГБТ-особи розглядаються як менш «вартісні» громадяни суспільства. Наразі необхідний набагато більший прогрес суспільства для вирішення проблеми цього «порочного кола, а зараз ми маємо недостатню поінформованість, забобони і невидимість».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще