L'officiel Новости Лондон назве вулицю на честь Д...

Новости

Лондон назве вулицю на честь Девіда Бові

22 марта
Лондон назве вулицю на честь Девіда Бові Британська рада захистила фреску покійного артиста, що знаходиться на малій батьківщині зірки – у Брікстоні. Окрім цього, вона пообіцяла розглянути можливість перейменування вулиці на честь Бові. Після смерті артиста на початку цього року фреска з’явилася у Брікстоні в Південному Лондоні, де народився музикант. Вона, створена художником Jimmy C, стала неофіційною святинею Бові. Рада підтвердила, що

Screen Shot 2016-03-22 at 09.47.26

Британська рада захистила фреску покійного артиста, що знаходиться на малій батьківщині зірки – у Брікстоні. Окрім цього, вона пообіцяла розглянути можливість перейменування вулиці на честь Бові.

Після смерті артиста на початку цього року фреска з’явилася у Брікстоні в Південному Лондоні, де народився музикант. Вона, створена художником Jimmy C, стала неофіційною святинею Бові.

Рада підтвердила, що відстоюватиме існування зображення артиста шляхом внесення його в локальний список цінностей – це дозволить запобігти знесенню або зміненню урбаністичного арту без дозволу місцевої влади.

«Ми захищатимемо фреску. Наразі ми також розглядаємо можливість перейменування області, де знаходиться портрет. Ми перебуваємо в контакті з родиною Бові з приводу численних пропозицій щодо меморіалу та його назви. Їхнє рішення стане ключовим, – коментує ситуацію голова Ради. – Врешті-решт, ми маємо бути терплячими».

Нагадаємо, що Девіду вже було присвячене власне сузір’я.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще