L'officiel Новости M.I.A. та H&M врятують пл...

Новости

M.I.A. та H&M врятують планету разом

15 марта
M.I.A. та H&M врятують планету разом Одна з найбільш політизованих зірок, відома реп-виконавиця Матхангі Арулпрагасам, більш відома під сценічним ім’ям M.I.A., наразі працює з H&M над їхньою останньою глобальною ініціативою World Recycle Week. Партнерство включає в себе новий музичний відеокліп, метою якого є підвищення поінформованості аудиторії про вплив на навколишнє середовище одягу, що лежить на звалищах. Прем’єра відео відбудеться 11 квітня. Під

M.I.A.(aka Mathangi Maya Arulpragasam) attending balenciaga's Spring-Summer 2014 Ready-To-Wear collection show held at l'observatoire in Paris, France, on September 26, 2013. Photo by Nicolas Genin/ABACAPRESS.COM

Одна з найбільш політизованих зірок, відома реп-виконавиця Матхангі Арулпрагасам, більш відома під сценічним ім’ям M.I.A., наразі працює з H&M над їхньою останньою глобальною ініціативою World Recycle Week. Партнерство включає в себе новий музичний відеокліп, метою якого є підвищення поінформованості аудиторії про вплив на навколишнє середовище одягу, що лежить на звалищах. Прем’єра відео відбудеться 11 квітня.

Під час World Recycle Week, яка проходитиме з 18 по 24 квітня, H&M прагне зібрати 1000 тон одягу для того, щоб переробити їх у новий продукт. «Ми хочемо створити замкнутий простір для небажаного або використаного одягу і дати йому друге життя», – коментує проект шведська компанія.

Нагадаємо, що раніше M.I.A. представила новий кліп на тему міграції та відверто розкритикувала політику західного світу щодо біженців.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще