L'officiel Новости На Елтона Джона подали до суду...

Новости

На Елтона Джона подали до суду за сексуальні домагання

29 марта
На Елтона Джона подали до суду за сексуальні домагання Охоронець Джеффрі Веннінгер, який працював у Елтона Джона до вересня 2014 року, подав до суду. Він жаліється на домагання сексуального характеру та неадекватну поведінку співака. Веннінгер стверджує, що Джон «засунув руки йому в штани і спробував схопити за геніталії». Також у заяві йдеться про те, як співак попросив охоронця «дістати свій статевий орган та привітатися

EN_01180990_0002
Охоронець Джеффрі Веннінгер, який працював у Елтона Джона до вересня 2014 року, подав до суду. Він жаліється на домагання сексуального характеру та неадекватну поведінку співака.

Веннінгер стверджує, що Джон «засунув руки йому в штани і спробував схопити за геніталії». Також у заяві йдеться про те, як співак попросив охоронця «дістати свій статевий орган та привітатися з дядьком Елтоном».

EN_01206791_0335

Адвокат Джона не залишив суспільство без відповіді та прокоментував ситуацію так:

«Це безпідставний позов. Він пред’явлений незадоволеним колишнім співробітником служби безпеки, який прагне отримати незаслужену компенсацію та збагатитися на скандалі. Його скарги не відповідають дійсності та протирічать попереднім заявам. Ми не дамо йому перемогти».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще