L'officiel Новости Новости Влучити в десятку: ювілейна ко...

Новости Новости

Влучити в десятку: ювілейна колекція бренду Alexander Wang

25 августа
Влучити в десятку: ювілейна колекція бренду Alexander Wang На честь 10-річчя свого бренду Александр Ванг випустив капсульну колекцію, яка складається з десятки його найбільш впізнаваних хітів, визначених за допомогою голосування в соціальних мережах. Зіркою лукбуку стала давня муза дизайнера Анна Еверс, що продемонструвала цілий набір різних стилів: починаючи від класичної мотокуртки і закінчуючи гламурним трикотажним платтям. Облягаючі речі і чорний колір — головні

landscape-1440443545-hbz-alexander-wang-index

На честь 10-річчя свого бренду Александр Ванг випустив капсульну колекцію, яка складається з десятки його найбільш впізнаваних хітів, визначених за допомогою голосування в соціальних мережах. Зіркою лукбуку стала давня муза дизайнера Анна Еверс, що продемонструвала цілий набір різних стилів: починаючи від класичної мотокуртки і закінчуючи гламурним трикотажним платтям. Облягаючі речі і чорний колір — головні коди в ДНК бренду.

Речі із колекції можна попередньо замовити на офіційному сайті бренду, де ціна за одиницю варіюється від $ 750 до $ 2 995.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще