L'officiel Новости Новости Далі буде: у світ вийде третя ...

Новости Новости

Далі буде: у світ вийде третя частина мемуарів Паті Сміт

6 октября
Далі буде: у світ вийде третя частина мемуарів Паті Сміт Легендарна панк-співачка, поетеса та ікона стилю Паті Сміт повідомила про те, що скоро випустить нові мемуари. Світ вже вразила її автобіографічна робота «Просто діти», а в квітні цього року було анонсоване її продовження під назвою «Потяг М», що якраз цими днями з’явилося в книжкових магазинах. Паті Сміт не забарилася і пообіцяла випустити і третю частину

patti-smith-via-cbc-dot-ca

Легендарна панк-співачка, поетеса та ікона стилю Паті Сміт повідомила про те, що скоро випустить нові мемуари. Світ вже вразила її автобіографічна робота «Просто діти», а в квітні цього року було анонсоване її продовження під назвою «Потяг М», що якраз цими днями з’явилося в книжкових магазинах. Паті Сміт не забарилася і пообіцяла випустити і третю частину мемуарів, про що вона розповіла в інтерв’ю The New Yorker.

Крім того, до публікації готуються ще декілька робіт авторки: детектив, збірка поезій і книжка для підлітків. За власними словами Паті, вона постійно працює і продовжує писати, хоча публікує лише незначну частину своїх робіт.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще