L'officiel Новости Новости Dior презентували мультфільм п...

Новости Новости

Dior презентували мультфільм про шахи

22 марта
Dior презентували мультфільм про шахи Dior опублікували новий рекламний ролик ювелірних виробів з лінії Rose des Vents. Креативний директор прикрас Віктуар де Кастеллан особисто намалювала анімовану версію себе та Крістіана Діора в чарівному анімаційному відео, присвяченому колекції чорно-білих медальйонів. «Я хотіла почати з ідеї виникнення невеликого кулона. Що може бути більш метафоричним, ніж медальйон? Це символ подорожей та амулет, який приносить удачу. І, звісно

dior_chess

Dior опублікували новий рекламний ролик ювелірних виробів з лінії Rose des Vents. Креативний директор прикрас Віктуар де Кастеллан особисто намалювала анімовану версію себе та Крістіана Діора в чарівному анімаційному відео, присвяченому колекції чорно-білих медальйонів.

«Я хотіла почати з ідеї виникнення невеликого кулона. Що може бути більш метафоричним, ніж медальйон? Це символ подорожей та амулет, який приносить удачу. І, звісно ж, одним із символів колекції стала троянда, улюблена квітка Діора. В дизайні прихована вся історія Будинку».

Частина колекції Rose des Vents представлена в магазині Dior у Starhill Gallery, в той час як прикраси з оніксу та перламутру потрібно замовляти окремо в офіційних магазинах бренду.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще