L'officiel Новости Новости Друзі знову разом: Якщо ви зна...

Новости Новости

Друзі знову разом: Якщо ви знаєте, про що ми

23 февраля
Друзі знову разом: Якщо ви знаєте, про що ми   На каналі NBC відбулася довгоочікувана зустріч «Друзів». Весь світ із нетерпінням чекав реюніону друзів на звичному дивані, але на цей раз вони зустрілися не в Central Perk, а на передачі, присвяченій  Джеймсу Берроузу. 75-річний режисер серіалу за свою кар’єру зняв тисячу епізодів різних ситкомів, серед них — «Фрейзьєр», «Весела компанія», «Вілл і Грейс» і,

friends-h

 

На каналі NBC відбулася довгоочікувана зустріч «Друзів». Весь світ із нетерпінням чекав реюніону друзів на звичному дивані, але на цей раз вони зустрілися не в Central Perk, а на передачі, присвяченій  Джеймсу Берроузу. 75-річний режисер серіалу за свою кар’єру зняв тисячу епізодів різних ситкомів, серед них — «Фрейзьєр», «Весела компанія», «Вілл і Грейс» і, звичайно ж, «Друзі».

«Цей вечір не присвячений продовженню серіалу «Друзі». Це данина Джиммі Берроузу, якого ми всі любимо і разом з яким раді бути частиною цього проекту на каналі NBC», — сказав Девід Швіммер. На жаль, Меттью Перрі так і не зміг бути присутнім на шоу, принаймні фізично. Як саме відбулася зустріч, можете подивитися самі.

 

Нагадаємо, що «Друзі» визнані одним із кращих комедійних серіалів в історії американського телебачення і стали одним з найбільш помітних проектів 1990-х років. Сама постановка і творча група отримали безліч нагород, в тому числі шість премій Emmy та премію «Золотий глобус».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще