L'officiel Новости Новости Family look від Balmain: Олів&...

Новости Новости

Family look від Balmain: Олів’є Рустен запускає дитячу лінію одягу

26 января
Family look від Balmain: Олів’є Рустен запускає дитячу лінію одягу Відепер армія модного будинку Balmain поповниться новими «солдатами», але цього раз ними стануть не популярні моделі та IT-дівчата, а діти. Креативний директор бренду Олів’є Рустен оголосив про запуск лінійки дитячого одягу, вихід якої планується на червень цього року. Якщо вірити першим кадрам, до колекції увійдуть речі як для дівчаток, так і для хлопчиків віком до

untitled-article-1453730919

Відепер армія модного будинку Balmain поповниться новими «солдатами», але цього раз ними стануть не популярні моделі та IT-дівчата, а діти. Креативний директор бренду Олів’є Рустен оголосив про запуск лінійки дитячого одягу, вихід якої планується на червень цього року. Якщо вірити першим кадрам, до колекції увійдуть речі як для дівчаток, так і для хлопчиків віком до 14-ти років.

Видання WWD повідомляє, що нова лінійка буде складатися з 55 моделей, які в тій чи іншій мірі процитують попередні колекції бренду.  Отже, зовсім скоро ми побачимо міні-версії атласних смокінгів, солдатських кітелів і блискучих суконь.

Придбати речі можна буде на Balmain.com.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще