L'officiel Новости Новости Гелен Міррен зізналась, що обо...

Новости Новости

Гелен Міррен зізналась, що обожнює Кім Кардашян та Pussy Riot

7 июня
Гелен Міррен зізналась, що обожнює Кім Кардашян та Pussy Riot Гелен Міррен вступилася за жінок, які борються за позитивне ставлення до тіла і переоцінку ідеалів краси, а саме – за Pussy Riot та Кім Кардашян. «Коли я була маленька, вважалося, що якщо у вас видно ремінець від бюстгальтера, ви гуляща жінка, – розповіла Міррен. – Я люблю жінок, які наполягають на тому, що їх власні тіла гарні, вони не соромляться

Screen Shot 2016-06-07 at 14.57.26

Гелен Міррен вступилася за жінок, які борються за позитивне ставлення до тіла і переоцінку ідеалів краси, а саме – за Pussy Riot та Кім Кардашян.

«Коли я була маленька, вважалося, що якщо у вас видно ремінець від бюстгальтера, ви гуляща жінка, – розповіла Міррен. – Я люблю жінок, які наполягають на тому, що їх власні тіла гарні, вони не соромляться їх та їм байдуже, хто та що про них думає. Обожнюю Pussy Riot. Вони піднімають свої середні пальці до слова «повія». Вони носять те, що вони хочуть носити, та поводяться, як хочуть поводитися».

70-річна Гелен також не забула про сім’ю Кардашян: «B-U-Т-Т – це чудово. Завдяки мадам Кардашян і Джей Ло ми можемо мати такі великі стегна, які тільки забажаємо. Це круто».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще