L'officiel Новости Новости Капсульна колекція суконь Ksen...

Новости Новости

Капсульна колекція суконь Ksenia Schnaider

22 марта
Капсульна колекція суконь Ksenia Schnaider З кожним днем ​​на вулиці теплішає, отже настав час змінити сірий зимовий одяг на яскраві сукні, які ідеально підходять для сонячних днів. З нагоди запуску онлайн-магазину бренд Ksenia Schnaider випустив лімітовану капсульну колекцію суконь зі знаковими для бренду принтами. Їх в обмеженій кількості можна придбати в онлайн-сторі на сайті бренду. Важливо, що ці сукні може дозволити собі

Снимок экрана 2016-03-22 в 19.40.09

З кожним днем ​​на вулиці теплішає, отже настав час змінити сірий зимовий одяг на яскраві сукні, які ідеально підходять для сонячних днів. З нагоди запуску онлайн-магазину бренд Ksenia Schnaider випустив лімітовану капсульну колекцію суконь зі знаковими для бренду принтами. Їх в обмеженій кількості можна придбати в онлайн-сторі на сайті бренду.

Важливо, що ці сукні може дозволити собі набагато ширша аудиторія. У капсульну колекцію входять кілька моделей – міні та міді, а також з короткими і довгими рукавами. Крім того, на талії є вшитий еластичний пояс, завдяки якому кожна дівчина зможе виглядати красиво і відчувати себе впевненіше.

Обирайте свою сукню від Ksenia Schnaider та приготуйтеся зустрічати весну.

 

 

 

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще