L'officiel Новости Новости Колекція Jeremy Scott, spring`...

Новости Новости

Колекція Jeremy Scott, spring`2016

15 сентября
Колекція Jeremy Scott, spring`2016 Майже кожного сезону колекції Джеремі Скота, головного апологета поп-культури в моді, зачіпали певний пласт модної історії. Цього разу його робота була створена на стику одразу двох епох: колекція відправила нас на вечірку тривалістю у два десятиріччя — від 60-х до 80-х. Результатом такого рейву стала цілковита дифузія стильових особливостей епох, що вилилася у повну невідповідність жодній з них

_JER0189

Майже кожного сезону колекції Джеремі Скота, головного апологета поп-культури в моді, зачіпали певний пласт модної історії. Цього разу його робота була створена на стику одразу двох епох: колекція відправила нас на вечірку тривалістю у два десятиріччя — від 60-х до 80-х. Результатом такого рейву стала цілковита дифузія стильових особливостей епох, що вилилася у повну невідповідність жодній з них та створила нову порцію добре знайомих нам яскравих та кислотних луків.

_JER0061

Приміром, від 60-х дизайнер запозичив А-силует, довжину міні та пишні перуки. У свою, чергу диско-мотиви, металік, колористик і принти нагадають вам про веселі 80-ті. Також в колекції були присутні і чоловічі образи, що вкрай гармонійно вписалися в загальний контекст шоу. 

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще