L'officiel Новости Новости Перший кадр: Кара Делевінь у р...

Новости Новости

Перший кадр: Кара Делевінь у рекламній кампанії Chanel Paris-Salzburg

28 апреля
Перший кадр: Кара Делевінь у рекламній кампанії Chanel Paris-Salzburg В Інтернет виклали перший знімок рекламної кампанії Chanel Métiers d’Art Paris-Salzburg, головною героїнею якої досить очікувано стала модель Кара Делевінь. Нагадаємо, що артизанальна колекція Paris-Salzburg присвячена Австрії. На знімку Кара виглядає дуже суворою дівчиною: погляд з-під лоба та темно-фіолетова помада на губах додають драматичності її образу. Зняв рекламну кампанію, звичайно ж, сам Карл Лагерфельд, і наразі це єдиний

Cara_Delevingne_looks_sultry_for_new_Chanel_campaign_ad

В Інтернет виклали перший знімок рекламної кампанії Chanel Métiers d’Art Paris-Salzburg, головною героїнею якої досить очікувано стала модель Кара Делевінь. Нагадаємо, що артизанальна колекція Paris-Salzburg присвячена Австрії. На знімку Кара виглядає дуже суворою дівчиною: погляд з-під лоба та темно-фіолетова помада на губах додають драматичності її образу.

Зняв рекламну кампанію, звичайно ж, сам Карл Лагерфельд, і наразі це єдиний кадр зі зйомки, який з’явився у мережі. Коли очікувати повну версію, поки невідомо, але ми щиро сподіваємось побачити більше Кари якомога швидше.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще