L'officiel Новости Новости Прев’ю коллекції OMELYA ...

Новости Новости

Прев’ю коллекції OMELYA весна-літо 2016

25 августа
Прев’ю коллекції OMELYA весна-літо 2016 Перші фото весняно-літньої колекції OMELYA непрозоро натякають, що в прийдешньому сезоні дизайнер продовжить раніше розпочату ним тему неонових вечірок. Натхненний епохою легендарного Studio 54 і стилем його зіркових гостей, Костя Омеля адаптує під власне бачення естетику клубної культури і її атмосферу веселої вседозволеності. В одязі використано напівпрозорі і блискуч тканини, які дизайнер комбінує зі спортивними елементами декору

OMELYA_SS16preview_Daria Shapovalova

Перші фото весняно-літньої колекції OMELYA непрозоро натякають, що в прийдешньому сезоні дизайнер продовжить раніше розпочату ним тему неонових вечірок. Натхненний епохою легендарного Studio 54 і стилем його зіркових гостей, Костя Омеля адаптує під власне бачення естетику клубної культури і її атмосферу веселої вседозволеності. В одязі використано напівпрозорі і блискуч тканини, які дизайнер комбінує зі спортивними елементами декору — яскравою неоновою шнурівкою.

Перші луки із колекції прокоментувала Дар’я Шаповалова, яка  знялася у прев’ю в ролі моделі: «Кості самому притаманне міння веселитися, і це у правильній манері відображається на тому, що він створює. Мені подобається, що його речі виглядають сміливими, але не нахабними; відвертими, але не вульгарними; придатними до носіння, але не нудими».

OMELYA_SS16preview_Daria Shapovalova_1

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще