L'officiel Новости Новости Rest in peace: триб’ют Д...

Новости Новости

Rest in peace: триб’ют Девіду Боуї на показі чоловічої коллекції Burberry осінь-зима 2016

12 января
Rest in peace: триб’ют Девіду Боуї на показі чоловічої коллекції Burberry осінь-зима 2016 A gorgeous, simple tribute on one model’s hands at the @Burberry men’s show in London today. Photo by @mollysjlowe. Фото опубликовано T: The NYTimes Style Magazine (@tmagazine) Янв 11 2016 в 12:21 PST Однією з головних особливостей моди є моментальна реакція на події у світі. Так, вчора, під час показу чоловічої колекції в Лондоні бренд Burberry

A gorgeous, simple tribute on one model’s hands at the @Burberry men’s show in London today. Photo by @mollysjlowe.

Фото опубликовано T: The NYTimes Style Magazine (@tmagazine)

Однією з головних особливостей моди є моментальна реакція на події у світі. Так, вчора, під час показу чоловічої колекції в Лондоні бренд Burberry вшанував пам’ять геніального Девіда Боуї, присвятивши музикантові не тільки коллекцію, але й модне шоу цілком. Макіяж, зачіски, настрій, музика, врешті решт — до і після показу відтворювали композиції «Changes» та «Oh You Pretty Things» — все навколо промовляло про Боуї та про втрату, яку пережив увесь світ.

Кульмінацією шоу став вихід моделі Хайетт МакКарті, на долонях якої було написане ім’я співака — Burberry зазначили, що це рішення належить виключно самій МакКарті. Втім, бренд все одно не залишився осторонь і попросив візажистів нанести трохи гліттеру під очі моделей в якості оммажу образу Зіггі Стардаста.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще