L'officiel Новости Новости Список впливових: Кейтлін Джен...

Новости Новости

Список впливових: Кейтлін Дженнер, Джіджі Хадід, Ріанна та Дар’я Шаповалова в рейтингу BOF 500

22 сентября
Список впливових: Кейтлін Дженнер, Джіджі Хадід, Ріанна та Дар’я Шаповалова в рейтингу BOF 500 Вчора у рамках Тижня моди в Лондоні портал Business of Fashion вже втретє оголосив рейтинг 500 найвпливовіших людей в модній індустрії за підсумками 2015 року. Цього року до списку включили Кейтлін Дженнер, креативного директора Gucci Алессандро Мікеле, адвоката та правозахисницю Амаль Аламуддін, засновника соціальної мережі Instagram Кевіна Сістрома, співачку Ріанну. Україну в престижному рейтингу другий рік поспіль

67554e80e14811e11cde0654ce07a3986cd284af

Вчора у рамках Тижня моди в Лондоні портал Business of Fashion вже втретє оголосив рейтинг 500 найвпливовіших людей в модній індустрії за підсумками 2015 року. Цього року до списку включили Кейтлін Дженнер, креативного директора Gucci Алессандро Мікеле, адвоката та правозахисницю Амаль Аламуддін, засновника соціальної мережі Instagram Кевіна Сістрома, співачку Ріанну. Україну в престижному рейтингу другий рік поспіль представляє креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар’я Шаповалова: вона очолила категорію «Каталізатори» — сюди віднесли людей, котрі стимулюють розвиток моди.

Thank you @bof for recognition, I will keep going and bringing my vision further 💥 #fashion #bof #dariainbof #goukraine

Фото опубликовано Daria Shapovalova (@daria_shapovalova)

Щорічний список сформований з представників 55 країн: дизайнери, топ-менеджери, моделі, музи, рітейлери та журналісти, котрі сприяють розвитку модної індустрії в світі. З повним списком найвпливовіших людей в модній індустрії можна ознайомитися на сайті видання.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще