Список впливових: Кейтлін Дженнер, Джіджі Хадід, Ріанна та Дар’я Шаповалова в рейтингу BOF 500

Новости
22.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вчора у рамках Тижня моди в Лондоні портал Business of Fashion вже втретє оголосив рейтинг 500 найвпливовіших людей в модній індустрії за підсумками 2015 року. Цього року до списку включили Кейтлін Дженнер, креативного директора Gucci Алессандро Мікеле, адвоката та правозахисницю Амаль Аламуддін, засновника соціальної мережі Instagram Кевіна Сістрома, співачку Ріанну. Україну в престижному рейтингу другий рік поспіль

ПОДЕЛИТЬСЯ

67554e80e14811e11cde0654ce07a3986cd284af

Вчора у рамках Тижня моди в Лондоні портал Business of Fashion вже втретє оголосив рейтинг 500 найвпливовіших людей в модній індустрії за підсумками 2015 року. Цього року до списку включили Кейтлін Дженнер, креативного директора Gucci Алессандро Мікеле, адвоката та правозахисницю Амаль Аламуддін, засновника соціальної мережі Instagram Кевіна Сістрома, співачку Ріанну. Україну в престижному рейтингу другий рік поспіль представляє креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар’я Шаповалова: вона очолила категорію «Каталізатори» — сюди віднесли людей, котрі стимулюють розвиток моди.

Thank you @bof for recognition, I will keep going and bringing my vision further 💥 #fashion #bof #dariainbof #goukraine

Фото опубликовано Daria Shapovalova (@daria_shapovalova)

Щорічний список сформований з представників 55 країн: дизайнери, топ-менеджери, моделі, музи, рітейлери та журналісти, котрі сприяють розвитку модної індустрії в світі. З повним списком найвпливовіших людей в модній індустрії можна ознайомитися на сайті видання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
26.09.2017
GIANVITO ROSSI
КОЖАНЫЕ БОТИЛЬОНЫ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).