L'officiel Новости Новости ТИЖДЕНЬ МОДИ У МІЛАНІ: MSGM, F...

Новости Новости

ТИЖДЕНЬ МОДИ У МІЛАНІ: MSGM, FALL’2016

19 января
ТИЖДЕНЬ МОДИ У МІЛАНІ: MSGM, FALL’2016 MSGM можна вважати ще цілком молодим італійським брендом: Массімо Джорджетті заснував його в 2009 році, і з тих пір популярність бренду постійно набирає обертів. Вчора пройшов показ чоловічої осінньої колекції, який експерти з business of fashion вже встигли назвати найбільш зрілою з усіх попередніх. Цього разу дизайнер надихнувся творчістю відомої американської художниці — Елізабет Пейтон.

collage42

MSGM можна вважати ще цілком молодим італійським брендом: Массімо Джорджетті заснував його в 2009 році, і з тих пір популярність бренду постійно набирає обертів. Вчора пройшов показ чоловічої осінньої колекції, який експерти з business of fashion вже встигли назвати найбільш зрілою з усіх попередніх. Цього разу дизайнер надихнувся творчістю відомої американської художниці — Елізабет Пейтон. Популярність прийшла до неї завдяки ідеалізованим портретам знаменитостей, кольорову гамму і стиль яких Джорджетті і переніс на подіум.

Сам дизайнер каже, що ця колекція — про хлопців, які ночами слухають електронну музику, про хлопців, які люблять колір і в гардеробах котрих завжди є пальта і піджаки. Кольорів в колекції MSGM цього разу: дійсно багато — електричний синій, кислотно-червоний, рожевий, бежевий і фуксія. Крім кольору, присутні і принти з квітами, що нагадують айстри.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще