L'officiel Новости Новости Тонкі матерії: Zac Posen, spri...

Новости Новости

Тонкі матерії: Zac Posen, spring’2016

15 сентября
Тонкі матерії: Zac Posen, spring’2016 Сезонна (чи вже епохальна?) хвиля розслабленості не оминула і Зака Позена, відомого своїми ультразібраними силуетами. Подих часу підштовхнув його дещо розширити звичні рамки, однак не примусив зрадити собі: елегантність залишилася на високому рівні, хоча його героїня, здається, стала більш стриманою та практичною. Довжина міді і максі, закрите декольте, класичні жіночні силуети, сукні і жакети, тканини із благородним

_A2X0407

Сезонна (чи вже епохальна?) хвиля розслабленості не оминула і Зака Позена, відомого своїми ультразібраними силуетами. Подих часу підштовхнув його дещо розширити звичні рамки, однак не примусив зрадити собі: елегантність залишилася на високому рівні, хоча його героїня, здається, стала більш стриманою та практичною. Довжина міді і максі, закрите декольте, класичні жіночні силуети, сукні і жакети, тканини із благородним відблиском – звичні елементи ДНК бренду залишилися на своїх місцях, отримавши нового прочитання. Однак лінія плечей стала більш невимушеною, крій – менш приталеним, підбори замінили туфлі на низькому ходу. Навіть вечірні сукні, на яких Зак Позен зазвичай «відводив душу», стали очевидно стриманішими: подоли, що розвиваються, змінилися порівняно скромними максі-сукнями із плавними лініями.


Ультимативна жіночність Zac Pozen у наступному сезоні виглядатиме лаконічно: подовжені силуети у чорному, синьому та білому кольорах, декоровані перфорацією та м’якими оборками, із акцентом на контрасті фактур. Дизайнер пропонує носити брюки, вечірні сукні та спідниці трохи нижче коліна із жакетами прямого крою, гладко зачісувати волосся та уникати зайвих аксесуарів, надмірного макіяжу і підборів – ідеальний образ для сучасної мешканки міста.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще