L'officiel Новости Новости У Пакистані визнали право тран...

Новости Новости

У Пакистані визнали право трансгендерів на мусульманський шлюб

28 июня
У Пакистані визнали право трансгендерів на мусульманський шлюб У цю неділю в Пакистані опублікували фетву, яка дозволяє мусульманський шлюб з трансгендерами. Їх визнали повноправними членами суспільства, до яких послідовники ісламу повинні ставитися з повагою. На думку авторів фетви, трансгендер, що має візуально помітні ознаки чоловіка, може одружитися з жінкою або трансгендером, що має візуально помітні ознаки жінки, і навпаки. При цьому трансгендери однієї

Screen Shot 2016-06-28 at 13.19.32

У цю неділю в Пакистані опублікували фетву, яка дозволяє мусульманський шлюб з трансгендерами. Їх визнали повноправними членами суспільства, до яких послідовники ісламу повинні ставитися з повагою. На думку авторів фетви, трансгендер, що має візуально помітні ознаки чоловіка, може одружитися з жінкою або трансгендером, що має візуально помітні ознаки жінки, і навпаки. При цьому трансгендери однієї статі в шлюб вступати не можуть.

У 2009 році в Пакистані трансгендерів офіційно визнали «третьою статтю», проте напади на них не припиняються: одна з останніх гучних справ – вбивство активістки, яка померла від ран у лікарні, поки лікарі не могли визначитися, в яку палату – жіночу або чоловічу – варто віддати пацієнтку.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще