L'officiel Новости Новости Вічна тема: модний Дім Chanel ...

Новости Новости

Вічна тема: модний Дім Chanel звинувачують у плагіаті

8 декабря
Вічна тема: модний Дім Chanel звинувачують у плагіаті Французький модний будинок Chanel звинувачують у плагіаті: претензії до бренду виникли у шотландских майстрів з в’язання. Справа у тому, що на показі Chanel Metiers d’Art в Римі Карл Лагерфельд продемонстрував дизайн светрів, що майже точно повторює дизайн відомих джемперів з острова Фер-Айл. Це ще більш підозріло враховуючи те, що представники французького модного Будинку влітку відвідували Фер-Айл і шукали натхнення у

1

Французький модний будинок Chanel звинувачують у плагіаті: претензії до бренду виникли у шотландских майстрів з в’язання. Справа у тому, що на показі Chanel Metiers d’Art в Римі Карл Лагерфельд продемонстрував дизайн светрів, що майже точно повторює дизайн відомих джемперів з острова Фер-Айл. Це ще більш підозріло враховуючи те, що представники французького модного Будинку влітку відвідували Фер-Айл і шукали натхнення у місцевих майстрів. Зокрема, вони придбали джемпери у дизайнера Маті Вентрійон. За словами в’язальниці, команда Chanel дала зрозуміти, що вироби купуються для дослідження. Шотландка погодилася на продаж джемперів з урахуванням репутації Chanel, але не очікувала, що вони скопіюють її дизайн дослівно.

MTM0OTczODYwNDgyMTYxMTE4

Мати Вентрійон зазначає, що орнаменти Фер-Айл — загальне надбання Шотландії, а Chanel просто вкрали форму, кольори та розташування візерунків. При цьому компанія не заплатила дизайнеру жодної винагороди. Тим часом, креативний директор Chanel Карл Лагерфельд від коментарів поки утримується.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще