L'officiel Новости Новости Володарка драконів: показ Navr...

Новости Новости

Володарка драконів: показ Navro осінь-зима 2015/16

30 июня
Володарка драконів: показ Navro осінь-зима 2015/16 Один із найпопулярніших серіалів світу, «Гра Престолів», надихнув українського дизайнера Ольгу Навроцьку на свторення осіньо-зимової колекції, яка отримала назву «Princess&Dragons». Для колекції дизайнер розробила спеціальні принти, а також металеві ґудзики та пояси з вовками і воронами. Шовкові сукні та кейпи з хутряними воротами прийдуться до смаку справжнім поціновувачам фентезі. Найкращий look за версією L’Officiel Online: У цій смарагдовій

28.06.15  (103)

Один із найпопулярніших серіалів світу, «Гра Престолів», надихнув українського дизайнера Ольгу Навроцьку на свторення осіньо-зимової колекції, яка отримала назву «Princess&Dragons». Для колекції дизайнер розробила спеціальні принти, а також металеві ґудзики та пояси з вовками і воронами. Шовкові сукні та кейпи з хутряними воротами прийдуться до смаку справжнім поціновувачам фентезі.

Найкращий look за версією L’Officiel Online:

28.06.15  (90)

У цій смарагдовій міді-сукні ви підкорите всі Королівства. Особливої уваги заслуговує шкіряний пояс та комірець.

Спірний look за версією L’Officiel Online:

28.06.15  (82)

Нам не подобається таке дивне поєднання хутряного кейпу та легкої шифонової сукні в одному образі. У реальному житті краще носити ці речі окремо одну від одної.

28.06.15  (106)

Ольга Навроцька, дизайнер

У мене вийшла тематична колекція. Я створила цю колекцію і вже просто не можу її тримати в секреті і не показувати. Основні мотиви цієї колекції: серіал «Гра Престолів», голандський живопис та Середновіччя в цілому. Я просто фанат фентезі, і в цій роботі я здійснила свою давню дитячу мрію.

 

Дивіться всю колекцію в галереї:

Фото Тетяна Назатін

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще