L'officiel Новости Новости What a Lovely Lake: різдвяна к...

Новости Новости

What a Lovely Lake: різдвяна колекція Lake studio

15 декабря
What a Lovely Lake: різдвяна колекція Lake studio Lake studio явно знають наші слабкі місця, тому публікують кампанію своєї капсульної різдвяної колекції, головну роль у якій відвели собакам. Навдивовижу слухняні моделі позують у халатах, сукнях, затишних светрах та капцях, які увійшли в капсулу. Взагалі, головною ідеєю колекції було транслювати настрій та атмосферу домашніх вечірок та різдвяного комфорту: саме тому в ній представлені трикотажні

Lake7

Lake studio явно знають наші слабкі місця, тому публікують кампанію своєї капсульної різдвяної колекції, головну роль у якій відвели собакам. Навдивовижу слухняні моделі позують у халатах, сукнях, затишних светрах та капцях, які увійшли в капсулу. Взагалі, головною ідеєю колекції було транслювати настрій та атмосферу домашніх вечірок та різдвяного комфорту: саме тому в ній представлені трикотажні сукні з широкими поясами, подушки з бархату, светри з мохеру. Кожна річ присутня у двох варіантах: трикотажному, на кожен день, та шовковому — більш святкова опція. Палітра – ніжно-рожевий, кремовий, блакитний та чорний кольори.

Старт продажів відбудеться 18 грудня та матиме благодійну складову: 5% від продажів буде спрямовано у фонд “Таблеточки», а 1% — у Гостомельський притулок для тварин.

Lake6

Lake5

Lake4

Lake3

Lake2

Lake1

Lake

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще