L'officiel Новости Новости Як фенікс: корейці купують і в...

Новости Новости

Як фенікс: корейці купують і відроджують Paul Poiret

11 августа
Як фенікс: корейці купують і відроджують Paul Poiret Поль Пуаре був видатним фарнцузьким модельєром, його внесок у моду ХХ століття навіть порівнювали із внеском Пікассо в мистецтво. Але під час Першої світової війни він покинув свій модний Дім, щоб зайнятися раціоналізацією виробництва військових форм. На цьому моменті будинок збанкрутів, тим більше що клієнти почали захоплюватись більш простими речами новаторки Chanel. Старовинний французький будинок моди довго

EN_00909598_4396

Поль Пуаре був видатним фарнцузьким модельєром, його внесок у моду ХХ століття навіть порівнювали із внеском Пікассо в мистецтво. Але під час Першої світової війни він покинув свій модний Дім, щоб зайнятися раціоналізацією виробництва військових форм. На цьому моменті будинок збанкрутів, тим більше що клієнти почали захоплюватись більш простими речами новаторки Chanel. Старовинний французький будинок моди довго перебував у забутті, але від учора він належить південнокорейському конгломерату. Поль Пуаре багато у чому був першим, і саме цю ознаку бренду хочуть використати нові власники.

Виконавчий директор Shinsegae International Гарольд Чой заявив, що компанія з нетерпінням чекає, коли вони почнуть співпрацювати, щоб створити сьогоднішню версію бренду. І в них немає мети зробити з Paul Poiret корейський бренд, адже його придбали, щоб розвивати і представляти на міжнародному ринку. Ціна угоди поки не розголошується, але нам здаються, що це ім’я коштувало недешево.

Побачимо, чи вдасться корейцям зробити сучасним старовинний бренд , і зробити його так, щоб при цьому не втратилась його особливість.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще