L'officiel Новости Новости За кулісами: новий instagram-п...

Новости Новости

За кулісами: новий instagram-проект Proenza Schouler

8 сентября
За кулісами: новий instagram-проект Proenza Schouler Джек Маккалоу і Лазаро Ернандес вирішили започаткувати  новий спосіб  розповіді про створення колекції Proenza Schouler. Для цього своїм медіумом вони обрали соціальну мережу Instagram. Від сьогодні на офіційному акаунті бренду можна буде спостерігати за роботою над колекцією Proenza Schouler осінь-зима 2015. «Ми подумали, що Instagram стане відмінною платформою для того, щоб демонстунвати те, що ми придідяємо увагу

EN_01092539_0094

Джек Маккалоу і Лазаро Ернандес вирішили започаткувати  новий спосіб  розповіді про створення колекції Proenza Schouler. Для цього своїм медіумом вони обрали соціальну мережу Instagram. Від сьогодні на офіційному акаунті бренду можна буде спостерігати за роботою над колекцією Proenza Schouler осінь-зима 2015. «Ми подумали, що Instagram стане відмінною платформою для того, щоб демонстунвати те, що ми придідяємо увагу до деталей, які часто упускаються традиційними ЗМІ» — вважають представники бренду.

 На даний момент на сторінці Proenza Schouler 341,000 фолловерів, цікаво, наскільки збільшиться їхня кількість після цього проекту?

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще