L'officiel Новости Новости Бенксі прикрасив малюнком стін...

Новости Новости

Бенксі прикрасив малюнком стіну початкової школи

7 июня
Бенксі прикрасив малюнком стіну початкової школи Вуличний художник Бенксі намалював графіті у своєму рідному місті, а саме — на стіні початкової школи в Брістолі. Таким чином він висловив подяку за те, що одну з будівель школи назвали на його честь. Малюнок знайшли вчителі школи, які вийшли на роботу 6 червня після тижневих канікул. У листі учням Бенксі написав: «Дорога школа Bridge Farm, дякую за те, що назвали

Screen Shot 2016-06-07 at 11.50.09

Вуличний художник Бенксі намалював графіті у своєму рідному місті, а саме на стіні початкової школи в Брістолі. Таким чином він висловив подяку за те, що одну з будівель школи назвали на його честь.

Малюнок знайшли вчителі школи, які вийшли на роботу 6 червня після тижневих канікул. У листі учням Бенксі написав:

«Дорога школа Bridge Farm, дякую за те, що назвали будівлю в мою честь. Прийміть малюнок в якості подарунку від мене. Якщо він вам не сподобається, можете спокійно додати що-небудь до нього — не думаю, що вчителі будуть проти. Пам’ятайте: завжди простіше домогтися пробачення, ніж дозволу. З любов’ю, Бенксі».

«Ми дуже раді, це піде на користь нашій школі. Я впевнений, що картина надихне наших учнів. Нам довелося сьогодні вранці зробити чимало дзвінків, щоб її ніхто не стер. Вона приголомшлива»,  заявив директор школи Джефф Мейсон.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще