L'officiel Новости Новости Елайджа Вуд розповів про педоф...

Новости Новости

Елайджа Вуд розповів про педофілію в Голлівуді

24 мая
Елайджа Вуд розповів про педофілію в Голлівуді Зірка «Володара перснів» розповів про величезну кількість педофілів у Голлівуді. «Є дуже багато гадюк в моїй галузі, які думають тільки про власні інтереси, – заявив актор. – Якщо ви невинні й мало знаєте про життя, але хочете добитися успіху, то голлівудські паразити побачать в вас легку здобич». Педофілія в Голлівуді, за його словами, ретельно організована. Вуд зазначив, що сам ледь уникнув такої

EN_01188610_1158

Зірка «Володара перснів» розповів про величезну кількість педофілів у Голлівуді. «Є дуже багато гадюк в моїй галузі, які думають тільки про власні інтереси, – заявив актор. – Якщо ви невинні й мало знаєте про життя, але хочете добитися успіху, то голлівудські паразити побачать в вас легку здобич». Педофілія в Голлівуді, за його словами, ретельно організована. Вуд зазначив, що сам ледь уникнув такої долі, оскільки його мати вберегла його.

Насильство над дітьми в кінобізнесі активно обговорюється останні кілька років: заяви Елайджі співпадають з звинуваченнями Хлої Севіньї про хижацьку культуру Голлівуду. Актриса, виступаючи в Каннах минулого тижня, сказала, що молоді жінки часто стають жертвами насилля, коли намагаються отримати ролі в кіно.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще