L'officiel Новости Новости Гуччі Вестман залишає компанію...

Новости Новости

Гуччі Вестман залишає компанію Revlon

14 апреля
Гуччі Вестман залишає компанію Revlon Women’s Wear Daily сповістив про рішення Гуччі Вестман покинути американський косметичний бренд Revlon, де візажист працювала протягом останніх семи років в якості креативного директора. Вестман стала відомою в індустрії краси завдяки своїм экспериментам, незвичним образам та кампейнам, створенних для Revlon. Візажист дала нове життя культовому бренду шляхом доповнення колекцій яскравими відтінками та інноваційними формулами продуктів. «Це були шалені,

landscape-1428431196-hbz-gucci-westman-index

Women’s Wear Daily сповістив про рішення Гуччі Вестман покинути американський косметичний бренд Revlon, де візажист працювала протягом останніх семи років в якості креативного директора. Вестман стала відомою в індустрії краси завдяки своїм экспериментам, незвичним образам та кампейнам, створенних для Revlon. Візажист дала нове життя культовому бренду шляхом доповнення колекцій яскравими відтінками та інноваційними формулами продуктів.

«Це були шалені, але чудові сім років, і я захоплена різномоніттям роботи компанії», – коментує візажист. «Revlon — надзвичайний етап моєї карьері. Я рада, що все ще попереду». Наразі невідомо про подальші плани на майбутнє Гуччі Вестман.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще