L'officiel Новости Новости Невідомий переказав Біблію за ...

Новости Новости

Невідомий переказав Біблію за допомогою емодзі

31 мая
Невідомий переказав Біблію за допомогою емодзі Автор, який побажав залишитись невідомим, переказав Біблію за допомогою емодзі. Свою роботу він назвав «Писання для мілленіалів». «Це дуже веселий спосіб вивчити всі 66 книг про життя Авраама, Ноя та Ісуса. Я хотів зробити текст Біблії схожим на те, чим люди діляться в SMS або Twitter, таким чином я скоротив кількість символів оригінальної версії», — йдеться в описі до

Screen Shot 2016-05-31 at 16.15.15

Автор, який побажав залишитись невідомим, переказав Біблію за допомогою емодзі. Свою роботу він назвав «Писання для мілленіалів».

«Це дуже веселий спосіб вивчити всі 66 книг про життя Авраама, Ноя та Ісуса. Я хотів зробити текст Біблії схожим на те, чим люди діляться в SMS або Twitter, таким чином я скоротив кількість символів оригінальної версії», — йдеться в описі до книги.

Всього оповідь зайняла 3300 сторінок. Над своєю версією Біблії він працював близько півроку, використовуючи 80 емодзі і 200 слів. Завантажити емодзі-Біблію можна в iTunes, її вартість становить 2,99 долара.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще