L'officiel Новости Новости Ніжніше за оксамит: нова колек...

Новости Новости

Ніжніше за оксамит: нова колекція очищувальних засобів для обличчя Guerlain

28 июля
Ніжніше за оксамит: нова колекція очищувальних засобів для обличчя Guerlain Guerlain випустили нову лінію для очищення шкіри обличчя, до якої увійшли п’ять засобів: двофазна рідина для зняття макіяжу з очей, мус для вмивання, міцеллрний лосьйон з гелевою текстурою, молочко для очищення шкіри обличчя та крем з вершковою текстурою. Але догляд від Guerlain — це не просто засоби, що знімають макіяж. Крім цього, вони захищають від шкідливого впливу

Guerlain-Cleansing_collection-e1437979276349

Guerlain випустили нову лінію для очищення шкіри обличчя, до якої увійшли п’ять засобів: двофазна рідина для зняття макіяжу з очей, мус для вмивання, міцеллрний лосьйон з гелевою текстурою, молочко для очищення шкіри обличчя та крем з вершковою текстурою.

Але догляд від Guerlain — це не просто засоби, що знімають макіяж. Крім цього, вони захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища, зменшуючи негативний ефект від вільних радикалів, мають протизапальний ефектом та надають шкірі сяйво. Додайте до всього текстури і аромат, спеціально створений для лінійки: ноти жасмину, білого чаю і мускусу, та отримаете ідеальні засоби для повноцінного догляду за шкірою обличчя.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще