L'officiel Новости Новости Новий додаток допомагає безпри...

Новости Новости

Новий додаток допомагає безпритульним тваринам знайти дім

7 июня
Новий додаток допомагає безпритульним тваринам знайти дім Коли ми бачимо десь бездомну тварину, часто відчуваємо себе безпомічними, оскільки не завжди знаємо, як допомогти та де знайти місце, де їй буде зручно жити. На щастя, скоро ці проблеми мають зникнути: з’явився додаток Save a Stray. Він дозволяє шукати контактну інформацію всіх притулків, що знаходяться неподалік. Також у ньому є поради відносно того, як упіймати тварину, посадити

Screen Shot 2016-06-07 at 14.29.03

Коли ми бачимо десь бездомну тварину, часто відчуваємо себе безпомічними, оскільки не завжди знаємо, як допомогти та де знайти місце, де їй буде зручно жити. На щастя, скоро ці проблеми мають зникнути: з’явився додаток Save a Stray. Він дозволяє шукати контактну інформацію всіх притулків, що знаходяться неподалік. Також у ньому є поради відносно того, як упіймати тварину, посадити її у машину та безпечно довезти до пункту призначення. Крім цього, за допомогою Save a Stray ви можете знайти кішці або собаці нового власника.

«Я завжди почувала себе погано, коли бачила безпритульних тварин. Потім я подумала: як я можу допомогти їм?» – розповіла Елеонора Вайгерт, автор додатку. Ми раді, що Елеонорі вдалося знайти рішення.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще