L'officiel Новости Новости Осанна осені: колекція макіяжу...

Новости Новости

Осанна осені: колекція макіяжу Tom Ford Fall 2015

18 августа
Осанна осені: колекція макіяжу Tom Ford Fall 2015 Окрім колекції «Face Focus Collection Fall 2015», що допомагає зберігати красу та сяючий колір обличчя, Tom Ford підготували ще одну, «кольорову», колекцію макіяжу під назвою «Color Collection Fall 2015». У ній представлені продукти для очей і щік, брів і губ в традиційних приглушених відтінках осені. Також у колекцію Tom Ford Color Collection Fall 2015 увійдуть тіні «2

Tom-Ford-Fall-2015-Color-Collection

Окрім колекції «Face Focus Collection Fall 2015», що допомагає зберігати красу та сяючий колір обличчя, Tom Ford підготували ще одну, «кольорову», колекцію макіяжу під назвою «Color Collection Fall 2015». У ній представлені продукти для очей і щік, брів і губ в традиційних приглушених відтінках осені.

Також у колекцію Tom Ford Color Collection Fall 2015 увійдуть тіні «2 в 1»: їх можна використовувати як, традиційно, для мейк-апу очей, так і в якості рум’ян. Таким чином, впевнені спеціалісти бренду, макіяж буде витримано в єдиному, завершеному стилі. Тіні мають м’яку, шовковисту текстуру; до їхнього складу входять світловідбиваючі частинки, що додають обличчю сяйва, а колір з ефектом градієнту плавно переходить від більш світлого до більш темного відтінка.

Більш того, у листопаді в магазини бренду повертається оновлена версія популярної лінійки помад під назвою «Lips & Boys». У новому сезоні до 25 попереднім квітчаним відтінкам додасться стільки ж морозних відтінків: від бежевого до темно-баклажанового. Кольори в оновленій палітрі знову названі чоловічими іменами: тут є і «Олександр», і «Джон», і «Пабло».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще