L'officiel Новости Новости Режисер Сергій Лозниця отримав...

Новости Новости

Режисер Сергій Лозниця отримав «Золотого голуба» за фільм «Аустерліц»

10 ноября
Режисер Сергій Лозниця отримав «Золотого голуба» за фільм «Аустерліц» І ще одна перемога українського кінематографа – документальна стрічка Сергія Лозниці «Аустерліц» перемогла на 59-му Лейпцизькому міжнародному фестивалі документальних та анімаційних фільмів DOK Leipzig. Фільм отримав головний приз DOK Leipzig – «Золотого голуба». Це вкотре доводить, наскільки талановиті наші режисери і який потенціал у вітчизняного кіно. Документальний фільм «Аустерліц» розповідає про історію сприйняття концтаборів. Картина знімалася у

EN_01028766_0719

І ще одна перемога українського кінематографа – документальна стрічка Сергія Лозниці «Аустерліц» перемогла на 59-му Лейпцизькому міжнародному фестивалі документальних та анімаційних фільмів DOK Leipzig. Фільм отримав головний приз DOK Leipzig – «Золотого голуба». Це вкотре доводить, наскільки талановиті наші режисери і який потенціал у вітчизняного кіно.

Документальний фільм «Аустерліц» розповідає про історію сприйняття концтаборів. Картина знімалася у Німеччині на території одного з перших нацистських концтаборів у Дахау, а також у Берген-Бельзені, Равенсбрюці, Заксенхаузені та Дора-Міттельбау. Головною ідеєю режисера було показати поступову зміну ставлення до страшної історії таборів смерті, які зараз сприймаються скоріше як видовище.

На екрани кінотеатрів Німеччини стрічка «Аустерліц» вийде 15 грудня.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще