L'officiel Новости Новости Що наразі відомо про автобіогр...

Новости Новости

Що наразі відомо про автобіографічну книгу Наомі Кемпбел?

5 апреля
Що наразі відомо про автобіографічну книгу Наомі Кемпбел? Книжкове видавництво Taschen опублікувало два томи книги під назвою «Мистецтво краси», яка розповідає про життя Наомі Кемпбелл на 496 сторінках. Ми дізнались, що відомо про новинку вже зараз. По-перше, супермодель вирішила розмістити на обкладинці  свої груди. По-друге, серед найцікавіших моментів, про які розповідається у книзі, є співпраця з французьким Vogue і Time, журналом, який вперше

Screen Shot 2016-04-05 at 16.45.34

Книжкове видавництво Taschen опублікувало два томи книги під назвою «Мистецтво краси», яка розповідає про життя Наомі Кемпбелл на 496 сторінках. Ми дізнались, що відомо про новинку вже зараз.

По-перше, супермодель вирішила розмістити на обкладинці  свої груди. По-друге, серед найцікавіших моментів, про які розповідається у книзі, є співпраця з французьким Vogue і Time, журналом, який вперше розмістив афроамериканку на обкладинці.

Screen Shot 2016-04-05 at 16.45.26

Перший том містить історію модної кар’єри зірки з найкращими фотографіями, а другий — автобіографію моделі. Поки що доступно 1000 примірників, кожен з яких підписує сама Наомі.

Screen Shot 2016-04-05 at 16.45.42

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще