L'officiel Новости Новости Сквер Небесної Сотні отримав в...

Новости Новости

Сквер Небесної Сотні отримав відзнаку в Барселоні

5 июля
Сквер Небесної Сотні отримав відзнаку в Барселоні Сквер отримав відзнаку на конкурсі «Європейська нагорода за урбаністичний публічний простір» – найбільш авторитетному заході в Європі по урбаністиці – в Іспанії. Нагороду отримала Євгенія Кулеба – один з ініціаторів проекту. Новиною поділився в мережі чоловік Євгенії – Дмитро Кулеба, який зазначив, що: «З 276 проектів на участь у конкурсі 25 були відібрані в список фіналістів.

Screen Shot 2016-07-05 at 13.53.13

Сквер отримав відзнаку на конкурсі «Європейська нагорода за урбаністичний публічний простір» – найбільш авторитетному заході в Європі по урбаністиці – в Іспанії. Нагороду отримала Євгенія Кулеба – один з ініціаторів проекту.

Новиною поділився в мережі чоловік Євгенії – Дмитро Кулеба, який зазначив, що: «З 276 проектів на участь у конкурсі 25 були відібрані в список фіналістів. З цих 25-ти двоє отримують нагороду, а чотири – відзнаку «Особлива згадка».

Жюрі відзначило, що сквер є взірцем низової ініціативи, що мотивує людей і поєднує не лише створення простору, а й його використання для розвитку соціальних практик.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще