L'officiel Новости Новости Сміливість надихає: Джоан Смол...

Новости Новости

Сміливість надихає: Джоан Смоллс створила 12 відтінків помад для Estée Lauder

4 августа
Сміливість надихає: Джоан Смоллс створила 12 відтінків помад для Estée Lauder Коли супермодель та обличчя косметичного бренду Estée Lauder Джоан Смолл з’явилася на щорічному балу Met Gala, її сукня в стилі «nude» від дизайнерки Віри Вонг була не єдиним приводом для обговорень. Червону доріжку полонив сміливий макіяж моделі, а саме яскраво-фіолетова помада, що викликала в Інтернеті не тільки бурю емоцій, а навіть й beauty-челлендж.  Сьогодні стало відомо, що

EN_01174381_2553

Коли супермодель та обличчя косметичного бренду Estée Lauder Джоан Смолл з’явилася на щорічному балу Met Gala, її сукня в стилі «nude» від дизайнерки Віри Вонг була не єдиним приводом для обговорень. Червону доріжку полонив сміливий макіяж моделі, а саме яскраво-фіолетова помада, що викликала в Інтернеті не тільки бурю емоцій, а навіть й beauty-челлендж. 

Joan-Smalls-Met-Gala-Purple-Lipstick

Сьогодні стало відомо, що зовсім скоро модель та косметичний бренд представлять світу свою першу коллаборацію, в яку увійдуть 12 відтінків матових помад. «Ви не повинні грати за певними правилами чи обмежувати себе», — розмірковує Джоан, щодо свого авантюрного підходу до кольору помади. — «Це як живопис: ви повинні отримувати задоволення!»

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще