L'officiel Новости Новости Стівен Кінг розповів, чому Джо...

Новости Новости

Стівен Кінг розповів, чому Джоан Роулінг не може «відпустити» Гаррі Поттера

6 июня
Стівен Кінг розповів, чому Джоан Роулінг не може «відпустити» Гаррі Поттера Американський письменник Стівен Кінг розповів, чому його британська колега Джоан Роулінг не може «відпустити» Гаррі Поттера. Він сказав, що щось схоже відбувалося і з ним, коли в 2012 році, через вісім років після закінчення роботи над «Темною вежею», письменник випустив восьму частину. «Є дві речі. Думаю, їй подобається світ «Гаррі Поттера» і їй трохи важко «відпустити» їх. Вона

Screen Shot 2016-06-06 at 17.18.26

Американський письменник Стівен Кінг розповів, чому його британська колега Джоан Роулінг не може «відпустити» Гаррі Поттера. Він сказав, що щось схоже відбувалося і з ним, коли в 2012 році, через вісім років після закінчення роботи над «Темною вежею», письменник випустив восьму частину.

«Є дві речі. Думаю, їй подобається світ «Гаррі Поттера» і їй трохи важко «відпустити» їх. Вона усвідомлює, що є мільйони і мільйони людей, які люблять ці книги, — вважає Кінг. — І дещо з цього є способом сказати фанатам: «Якщо ви хочете трохи більше, я дам вам трохи більше». Також, за його словами, письменники відчувають відповідальність перед своїми читачами та мають продовжувати розповідати їм історії, які ті прагнуть почути.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще