L'officiel Новости Новости Українці створили додаток, яки...

Новости Новости

Українці створили додаток, який не дозволить помилитись з тату

5 апреля
Українці створили додаток, який не дозволить помилитись з тату Додаток InkHunter дозволяє побачити, як татуювання може виглядати на вашому тілі ще до того, як ви насправді зробите його. «Наш додаток створений для людей, які тільки думають про татуювання. Він допомагає тим, хто хоче тату, а також може підказати, з яким майстром його зробити», – каже генеральний директор компанії Олександра Рогачова. Команда розробників InkHunter складається з чотирьох українських студентів.

Screen Shot 2016-04-05 at 10.10.17

Додаток InkHunter дозволяє побачити, як татуювання може виглядати на вашому тілі ще до того, як ви насправді зробите його. «Наш додаток створений для людей, які тільки думають про татуювання. Він допомагає тим, хто хоче тату, а також може підказати, з яким майстром його зробити», – каже генеральний директор компанії Олександра Рогачова. Команда розробників InkHunter складається з чотирьох українських студентів.

Користувачі можуть переглядати та обирати дизайн татуювання з різних точок зору, в залежності від положення їх телефонів. Існує велика база даних, вже завантажена у додаток, але користувачі також можуть додавати і власні ескізи, перевіряючи їх на сумісність із власним тілом.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще