L'officiel Новости Новости Вайнона Райдер стала обличчям ...

Новости Новости

Вайнона Райдер стала обличчям весінньої коллекції макіяжу Marc Jacobs

8 декабря
Вайнона Райдер стала обличчям весінньої коллекції макіяжу Marc Jacobs Після недавньої появи Вайнони Райдер в осінній рекламній кампанії бренду Marc Jacobs ми знову бачимо акторку у зйомці відомого бренду, але вже в якості амбасадора нової бьюті-колекції. На фотографії, створеній фотографом Девідом Сімсом, Райдер позує з елегантним макіяжем cat eyes та нюдовой помадою. Над створенням образу працювала команда на чолі з візіжистом Діаною Кендал, стилістом Кеті

Winona-Ryder-Marc-Jacobs-Beauty-Campaign

Після недавньої появи Вайнони Райдер в осінній рекламній кампанії бренду Marc Jacobs ми знову бачимо акторку у зйомці відомого бренду, але вже в якості амбасадора нової бьюті-колекції. На фотографії, створеній фотографом Девідом Сімсом, Райдер позує з елегантним макіяжем cat eyes та нюдовой помадою.

Над створенням образу працювала команда на чолі з візіжистом Діаною Кендал, стилістом Кеті Гранд і перукарем Гвідо Палау. У своєму пості на Instagram Джейкобс зазначив, що образ Вайнони був натхненний одним з його улюблених фільмів «Торік в Марієнбаді» з Дельфін Сейріг в головній ролі .

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще