L'officiel Новости Новости Видавництво «Основи» випускают...

Новости Новости

Видавництво «Основи» випускають альбом з усіма творами Олександра Ройтбурда

12 апреля
Видавництво «Основи» випускають альбом з усіма творами Олександра Ройтбурда Спеціально до Книжкового Арсеналу, що проходитиме з 20 до 24 квітня, видавництво «Основи» презентує нову книгу-альбом «Ройтбурд», присвячену творчості українського художника Олександра Ройтбурда. Альбом створювався протягом 3-х років. Творчий доробок, внесок та філософія Ройтбурда розкривається у діалозі між мистецтвознавцем Ольгою Балашовою та самим художником. За допомогою цієї розмови також відбувається відтворення деталей творчої біографії художника в контексті

Ройтбурд обкладинка

Спеціально до Книжкового Арсеналу, що проходитиме з 20 до 24 квітня, видавництво «Основи» презентує нову книгу-альбом «Ройтбурд», присвячену творчості українського художника Олександра Ройтбурда. Альбом створювався протягом 3-х років. Творчий доробок, внесок та філософія Ройтбурда розкривається у діалозі між мистецтвознавцем Ольгою Балашовою та самим художником. За допомогою цієї розмови також відбувається відтворення деталей творчої біографії художника в контексті епохи та осмислення авторського внеску в історію українського мистецтва. У основі книги – творча біографія художника: від дитячих малюнків до робіт 2015-го року.

Ройтбурд розворот 1

Ройтбурд розворот альбома

Ройтбурд розворот

Окрім презентації книги в рамках Арсеналу також пройде виставка Ройтбурда «Обережно, пофарбовано!», відкриття якої відбудеться 21-го квітня о 20:00 у Мистецькому Арсеналі.

Замовити книгу можна на сайті видавництва «Основи».

 

 

 

 

 

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще