L'officiel Новости Новости Відбудеться благодійний аукціо...

Новости Новости

Відбудеться благодійний аукціон на підтримку наукової конференції про Малевича

21 сентября
Відбудеться благодійний аукціон на підтримку наукової конференції про Малевича Facebook Twitter Вконтакте 22 вересня о 19:00 у FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, «Арена Сіті», 5 поверх) відбудеться закритий благодійний аукціон на підтримку Міжнародної наукової конференції «Казимир Малевич: київський аспект», яка проходитиме 6-9 жовтня 2016 року в Києві. На підтримку конференції та з метою привернути увагу до неї організують благодійний аукціон зі спеціальними лотами

14257445_1137381286332443_6666318109932445394_o
  • Facebook
  • Twitter
  • Вконтакте

22 вересня о 19:00 у FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, «Арена Сіті», 5 поверх) відбудеться закритий благодійний аукціон на підтримку Міжнародної наукової конференції «Казимир Малевич: київський аспект», яка проходитиме 6-9 жовтня 2016 року в Києві.

На підтримку конференції та з метою привернути увагу до неї організують благодійний аукціон зі спеціальними лотами і партнерами. Аукціон пройде 22 вересня в FEDORIV Hub. На ньому погодилися виставити свої роботи низка художників та інших партнерів конференції. «Попередньо представляти лоти почнуть найближчим часом. Наприклад, ювелірний дім «Лобортас» спеціально розробляє прикраси у супрематичному стилі з елементами робіт Малевича. Дизайнер Федір Возіанов також готує свій сюрприз», – зазначила Тетяна Філевська під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіацентрі. Будуть також представлені лоти від Києво-Могилянської бізнес-школи та «Культурного проекту» у вигляді освітніх курсів.

Мета конференції – обговорити київський період творчості митця, вперше висвітлений у книзі «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930». У ній побачили світ і новознайдені тексти – про роботу Малевича у Київському художньому інституті і неопубліковані статті митця, які стали сенсацією у 2015 році, у 100-річчя «Чорного квадрату». «Казимир Малевич – найбільш досліджений художник у світі, про нього написано ще більше, ніж він сам написав, але досі про київський період говорили дуже мало через брак документів. Ця минулорічна знахідка відкрила таку можливість», – розповіла Тетяна Філевська.

Наукова конференція об’єднає провідних дослідників творчості Малевича із Франції, Польщі, Нідерландів, Бельгії, Португалії, Білорусі, Ізраїлю та Канади. «На наше запрошення відгукнулися такі відомі дослідники, як Жан-Клод Маркаде і Андрій Наков. Саме завдяки ним з’явився термін «український авангард». […] Загалом ми отримали близько 30 заявок, більша частина із них виступатимуть на самій конференції», – розповіла організатор конференції Тетяна Філевська, дослідниця творчості Малевича, упорядниця книги «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930».

Вхід на аукціон за запрошенням.

 

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще