L'officiel Новости Новости Ваш особистий талісман: нова к...

Новости Новости

Ваш особистий талісман: нова колекція лаків Крістіана Лубутена

2 июня
Ваш особистий талісман: нова колекція лаків Крістіана Лубутена Дизайнер взуття Крістіан Лубутен представив нову колекцію лаків для нігтів, натхненням для якої став Давній Єгипет. Лінійка під назвою «Scarabee» є другою спробою дизайнера у beauty-індустрії та містить лише 3 продукти. Як можна здогадатися по назві, міні-колекція присвячена сакральному символу Давнього Єгипту — жуку-скарабею. Лаки, як і священна комаха, мають дивовижні радужні відтінки: смарагдовий із

christian-louboutin-nail-polish-scarabee-designer_4

Дизайнер взуття Крістіан Лубутен представив нову колекцію лаків для нігтів, натхненням для якої став Давній Єгипет. Лінійка під назвою «Scarabee» є другою спробою дизайнера у beauty-індустрії та містить лише 3 продукти.

Як можна здогадатися по назві, міні-колекція присвячена сакральному символу Давнього Єгипту — жуку-скарабею. Лаки, як і священна комаха, мають дивовижні радужні відтінки: смарагдовий із вкрапленням золота, бірюза із фіолетовим переблиском та рожевий із золотим. У підтримку нової nail-продукції бренд презентував незвичайний лукбук в якому знявся сам дизайнер, позуючи на фоні пам’яток Єгипту.

Scarabee_III_Front Scarabee_II_Front Scarabee_I_Front

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще