L'officiel Новости Школяр створив додаток для сор...

Новости

Школяр створив додаток для сором’язливих

29 марта
Школяр створив додаток для сором’язливих Учень середньої школи, який зіткнувся зі страхом бути відштовхнутим, створив особливий додаток під назвою Kiss. Запустили його ще на День Святого Валентина. Він дозволяє користувачам анонімно відправити повідомлення коханій людині, яка не знає про ваші почуття. У додатку спочатку висвічується ім’я тої чи іншої особи, а потом виникають опції відповіді «Так» чи «Ні». Далі ви

Screen Shot 2016-03-29 at 01.15.24

Учень середньої школи, який зіткнувся зі страхом бути відштовхнутим, створив особливий додаток під назвою Kiss. Запустили його ще на День Святого Валентина. Він дозволяє користувачам анонімно відправити повідомлення коханій людині, яка не знає про ваші почуття.

У додатку спочатку висвічується ім’я тої чи іншої особи, а потом виникають опції відповіді «Так» чи «Ні». Далі ви можете обрати, залишатися вам друзями, чи можна продовжувати.

Screen Shot 2016-03-29 at 11.18.40

«Незважаючи на те, що додаток створений в першу чергу для підлітків, ми очікуємо, що дорослі люди також долучаться до проекту, – говорить засновник Сем Лур’є. – Ховатися в епоху цифрових технологій – не вихід».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще