L'officiel Новости Свіжа кров в українському прос...

Новости

Свіжа кров в українському просторі

15 марта
Свіжа кров в українському просторі Young Blood – незалежний та некомерційний арт-проект, присвячений сучасній і надихаючій молоді України. Він поділений на три сезони і складається з серії відеопортретів. Перший сезон вийшов ще 2 березня 2015 року, а вже 14 березня стартує третій. Учасниками нового сезону стануть режисер Павло Кільдау, фронтмен української new-wave групи Secret Avenue Антон Прибиткін, ілюстратор і дизайнер

Screen Shot 2016-03-15 at 13.10.03

Young Blood – незалежний та некомерційний арт-проект, присвячений сучасній і надихаючій молоді України. Він поділений на три сезони і складається з серії відеопортретів. Перший сезон вийшов ще 2 березня 2015 року, а вже 14 березня стартує третій. Учасниками нового сезону стануть режисер Павло Кільдау, фронтмен української new-wave групи Secret Avenue Антон Прибиткін, ілюстратор і дизайнер Аліна Заманова, музичний продюсер та діджей Стас Тві та інші. Усі ці люди представляють різні сфери діяльності: серед них є художники, фінансисти, актори, ресторатори й викладачі. Це нове покоління, народжене у 80-90-ті. Якими би різними вони не були, їх об’єднує драйв, амбіції та бажання творити щось нове.

Героєм першого епізоду третього сезону став головний редактор журналу L’Officiel Hommes Олексій Нілов. Пропонуємо вам подивитися це відео.

Про команду:
Реалізовували свої ідеї три людини:
Олена Савлохова (https://www.facebook.com/elena.savlokhova?pnref=story) – director, director of photography, video editor.
Ольга Андрійченко (https://www.facebook.com/olga.andriichenko) – project manager, producer.
Єлизавета Левицька (https://www.facebook.com/lisa.levytska?pnref=story) – audio editor, producer.
Контакти:

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще