L'officiel Новости Цитати Трампа про жінок зібрал...

Новости

Цитати Трампа про жінок зібрали в одне відео

15 марта
Цитати Трампа про жінок зібрали в одне відео Зазвичай слова політиків використовують проти них самих, коли хочуть показати, наскільки разючою є відмінність між тим, що вони обіцяють, і тим, що роблять насправді. У випадку з Дональдом Трампом його слова пускають в хід проти нього ще й для того, щоб підкреслити його расистські та сексистські погляди. Приміром, жінка, за словами політика – це «жир», «свиня»

Screen Shot 2016-03-15 at 11.04.59

Зазвичай слова політиків використовують проти них самих, коли хочуть показати, наскільки разючою є відмінність між тим, що вони обіцяють, і тим, що роблять насправді. У випадку з Дональдом Трампом його слова пускають в хід проти нього ще й для того, щоб підкреслити його расистські та сексистські погляди. Приміром, жінка, за словами політика – це «жир», «свиня» та «собака». Через це організація Our Principles PAC випустила відео, де жінки читають цитати кандидата в президенти про жінок. Крім них більш нічого нема – та й не потрібно.

«Жінка – ми повинні ставитися до неї, як до лайна»

«Я дивився прямо в її жирне та гидотне обличчя»

«Подивіться на її обличчя. Хіба хтось голосуватиме за нього?»

«В неї є статус. В неї є краса» (про принцесу Діану)

«Я люблю дітей. Я не робитиму нічого, щоб піклуватися про них. Я даватиму їй гроші, і вона буде сама слідкувати за ними»

«Там була кров, яка виходила з її очей, кров, яка виходила звідусюди»

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще