L'officiel Новости У Лондоні відкрилася виставка ...

Новости

У Лондоні відкрилася виставка про сексуальний плюралізм в ісламі

15 марта
У Лондоні відкрилася виставка про сексуальний плюралізм в ісламі В умовах все більш ворожого клімату серед мусульманських ЛГБТ-спільнот, з 10 березня по 8 червня у Лондоні, у Free Word Centre, пройде виставка, присвячена сексуальності в ісламській культурі. Маючи на меті руйнування невірних уявлень про східну культуру, експозиція The Unbreakable Rope зібрала 10 міжнародних художників, роботи яких можуть замайоріти прапором веселки в контексті ісламу. «Через
Screen Shot 2016-03-15 at 12.10.41
На фото: Sarah Maple, Self-Portrait with my Mother’s Headscarf and the Breast of Kate Moss Courtesy of Sarah Maple

В умовах все більш ворожого клімату серед мусульманських ЛГБТ-спільнот, з 10 березня по 8 червня у Лондоні, у Free Word Centre, пройде виставка, присвячена сексуальності в ісламській культурі. Маючи на меті руйнування невірних уявлень про східну культуру, експозиція The Unbreakable Rope зібрала 10 міжнародних художників, роботи яких можуть замайоріти прапором веселки в контексті ісламу.

«Через різноманітні засоби – від живопису до фотографії – Лондон прагне підняти дискусію про вільне кохання і різноманітну сексуальність протягом всієї ісламської історії», – пояснює куратор виставки Гаррі Сеймур.

Сьогодні гомосексуальність карається на Сході смертю. Намагаючись подолати очевидний розрив між східними та західними традиціями, митці об’єднали релігійну ідентичність та сексуальний плюралізм. Ця виставка підкреслює той факт, що сексуальність не прив’язана ані до місця, ані до часу.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще