L'officiel Новости В Лондоні влаштують виставку п...

Новости

В Лондоні влаштують виставку підробок творів та листів Шекспіра

29 марта
В Лондоні влаштують виставку підробок творів та листів Шекспіра Шекспір помер 23 квітня 1616 року, і Британська бібліотека вирішила відзначити цю дату особливим чином: 15 квітня відкриється виставка «Шекспір в 10 актах», на якій будуть представлені підробки відомих та невідомих творів британсього драматурга. Справа у тому, що, коли слава поета досягла незвичайних висот, з’явилося багато фальсифікаторів, які почали підробляти його листи та твори, видаючи

EN_01170126_0515

Шекспір помер 23 квітня 1616 року, і Британська бібліотека вирішила відзначити цю дату особливим чином: 15 квітня відкриється виставка «Шекспір в 10 актах», на якій будуть представлені підробки відомих та невідомих творів британсього драматурга. Справа у тому, що, коли слава поета досягла незвичайних висот, з’явилося багато фальсифікаторів, які почали підробляти його листи та твори, видаючи їх за «втрачену» творчість. Куратор виставки Грегор Базуелл розповів, що містифікація творів драматурга почалася ще в 1974 році. «Це було приблизно в той час, коли Шекспір ​​став помітним поетом, майже богоподібним, – сказав Базуелл. – Він став національним надбанням. І хоча люди знали його п’єси, вони майже нічого не знали про інші його твори, які зосталися поза увагою».

Серед експонатів є особисті листи автора та підробка твору «Вортигрен», на яку ми пропонуємо вам поглянути.

Screen Shot 2016-03-29 at 00.35.40

П’єсу було написано, власне, самим клерком; її намагались поставили у королівському театрі Друрі-Лейн, однак аудиторія зрозуміла, що це твір явно не належить Шекспіру. Отже, дію припинили, а глядачі продовжували реготати, зрозумівши, що відбулось.

Screen Shot 2016-03-29 at 00.35.58

Також на виставці можна буде побачити підробні листи Шекспіра до дружини.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще