L'officiel Красота Новости beauty Gucci випустить лімітовану туа...

Красота Новости beauty

Gucci випустить лімітовану туалетну воду Flora Anniversary Edition

17 мая
Gucci випустить лімітовану туалетну воду Flora Anniversary Edition Майже півстоліття тому принцеса Монако, більш відома як Грейс Келлі, отримала в подарунок від Родольфо Гуччі шовкову хустку із зображенням художнього переплетення різноманітних квітів і трав. На честь саме цієї історичної для дому Gucci події парфумери створили улюблений багатьма жінками аромат Flora by Gucci. Поява нової версії Flora Anniversary Edition не випадковість, бо саме в цьому році

GlamSlider-GUCCI-FLORA-GOES-LIMITED-EDITION-FOR-50TH-ANNIVERSARY

Майже півстоліття тому принцеса Монако, більш відома як Грейс Келлі, отримала в подарунок від Родольфо Гуччі шовкову хустку із зображенням художнього переплетення різноманітних квітів і трав. На честь саме цієї історичної для дому Gucci події парфумери створили улюблений багатьма жінками аромат Flora by Gucci.

Поява нової версії Flora Anniversary Edition не випадковість, бо саме в цьому році відзначається святкування 50-ти років з моменту появи одного з найбільш впізнаваних елементів бренду Gucci. Паперова коробочка, в яку упакований флакон, прикрашена тим самим принтом авторства художника Вітторіо Аккорнеро, і цей же малюнок можна побачити, якщо подивитися на пляшку зверху вниз. Композиція аромату залишилася впізнаваною: такою ж квітковою, яскравою, де основні ноти — мандарин, груша, перець, троянда, абрикос і півонія.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще