L'officiel Личности Статьи Що потрібно знати про переможц...

Личности Статьи

Що потрібно знати про переможців 69 Каннського кінофестивалю?

24 мая
Що потрібно знати про переможців 69 Каннського кінофестивалю? 22 травня на Каннському кінофестивалі журі обрало переможців. «Золоту пальмову гілку» отримав вдруге Кен Лоуч — першу він отримав у 2006 році за фільм «Вітер, що гойдає верес». Гран-прі відійшло молодому канадському режисеру Ксав’є Долану за фільм «Це лише кінець світу». Приз за режисуру журі розділило між двома режисерами — Крістіаном Мунджіу («Випускний») і Олів’є Ассайясом («Персональний покупець»). Нагороду за

EN_01212903_2191

22 травня на Каннському кінофестивалі журі обрало переможців. «Золоту пальмову гілку» отримав вдруге Кен Лоуч — першу він отримав у 2006 році за фільм «Вітер, що гойдає верес». Гран-прі відійшло молодому канадському режисеру Ксав’є Долану за фільм «Це лише кінець світу». Приз за режисуру журі розділило між двома режисерами — Крістіаном Мунджіу («Випускний») і Олів’є Ассайясом («Персональний покупець»). Нагороду за найкращий сценарій отримав іранець Асгар Фархаді (фільм «Клієнт»). Приз журі присуджено Андреа Арнольд («Американський мед»). Іранський актор Шахаб Оссейн, який зіграв у фільмі Фархаді «Клієнт», отримав приз за найкращу чоловічу роль. А найкращою актрисою визнано філіппінку Жаклін Жозе за головну роль у фільмі Брійанте Мендоси «Мама Роза».

У програмі «Особливий погляд» переміг фільм фінського режисера Юхо Куосманена «Найщасливіший день в житті Оллі Мякі». Приз «Золота камера» за найкращий режисерський дебют вручено французькому режисерові Уде Беньяміну («Божественні»). Почесну «Золоту пальмову гілку» вручено французькому актору Жан-П’єру Лео.

Ми підготували для вас картки про те, що треба знати про головних переможців фестивалю у цьому році.

cann6-1

cann3cann2

cann1cann5

cann4

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще