Що потрібно знати про переможців 69 Каннського кінофестивалю?

Статьи
24.05.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

22 травня на Каннському кінофестивалі журі обрало переможців. «Золоту пальмову гілку» отримав вдруге Кен Лоуч — першу він отримав у 2006 році за фільм «Вітер, що гойдає верес». Гран-прі відійшло молодому канадському режисеру Ксав’є Долану за фільм «Це лише кінець світу». Приз за режисуру журі розділило між двома режисерами — Крістіаном Мунджіу («Випускний») і Олів’є Ассайясом («Персональний покупець»). Нагороду за

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01212903_2191

22 травня на Каннському кінофестивалі журі обрало переможців. «Золоту пальмову гілку» отримав вдруге Кен Лоуч — першу він отримав у 2006 році за фільм «Вітер, що гойдає верес». Гран-прі відійшло молодому канадському режисеру Ксав’є Долану за фільм «Це лише кінець світу». Приз за режисуру журі розділило між двома режисерами — Крістіаном Мунджіу («Випускний») і Олів’є Ассайясом («Персональний покупець»). Нагороду за найкращий сценарій отримав іранець Асгар Фархаді (фільм «Клієнт»). Приз журі присуджено Андреа Арнольд («Американський мед»). Іранський актор Шахаб Оссейн, який зіграв у фільмі Фархаді «Клієнт», отримав приз за найкращу чоловічу роль. А найкращою актрисою визнано філіппінку Жаклін Жозе за головну роль у фільмі Брійанте Мендоси «Мама Роза».

У програмі «Особливий погляд» переміг фільм фінського режисера Юхо Куосманена «Найщасливіший день в житті Оллі Мякі». Приз «Золота камера» за найкращий режисерський дебют вручено французькому режисерові Уде Беньяміну («Божественні»). Почесну «Золоту пальмову гілку» вручено французькому актору Жан-П’єру Лео.

Ми підготували для вас картки про те, що треба знати про головних переможців фестивалю у цьому році.

cann6-1

cann3cann2

cann1cann5

cann4

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
08.12.2017
BULGARI
КОЛЬЦО
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).