L'officiel Арт Искусство «Animals & Spaces...

Арт Искусство

«Animals & Spaces»: нова виставка картин Олексія Оліна

22 декабря
«Animals & Spaces»: нова виставка картин Олексія Оліна 26 грудня художник Олексій Олін презентує другу повноцінну серію картин «Animals & Spaces» в просторі INDEX50. У своїй новій серії автор досліджує образи, які народжуються у людей в юності і потім індивідуально трансформуються в зрілому віці. Деякі намагаються позбутися цих образів, поставити табу, всіляко соромлячись, уникаючи і намагаючись обійти стороною. Інші ж, навпаки, знаходять у них частинку
Осколки любви в глазу циклопа
На фото: «Осколки любви в глазу циклопа»

26 грудня художник Олексій Олін презентує другу повноцінну серію картин «Animals & Spaces» в просторі INDEX50. У своїй новій серії автор досліджує образи, які народжуються у людей в юності і потім індивідуально трансформуються в зрілому віці. Деякі намагаються позбутися цих образів, поставити табу, всіляко соромлячись, уникаючи і намагаючись обійти стороною. Інші ж, навпаки, знаходять у них частинку себе.

Роботи серії «Animals & Spaces» переносять глядача у світ, де відбувається викривлення простору і часу, в якому виникають емоції, що мають індивідуальний вплив. У новій серії Олексій звертається у бік символізму, а також своїх коренів, які починаються з барвистих кадрів графічних новел і коміксів.

Виставка «Animals & Spaces» буде тривати з 26 грудня по 20 січня

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще