L'officiel Арт Искусство Даль би плакав: словом року ст...

Арт Искусство

Даль би плакав: словом року став емодзі

17 ноября
Даль би плакав: словом року став емодзі Оксфордський словник англійської мови поповнився новим словом року. Але цього разу, визнаючи зростаючий вплив інтернет-культури на мову, британські філологи вибрали не слово, а піктограму, і не якусь абстрактну, а смайлик емодзі, що зображає обличчя зі сльозами радості. То чому ж вибрали саме його? За словами видавців словника, емодзі «найкращим чином відображає дух, настрої і переживання

db08d90ae4011375

Оксфордський словник англійської мови поповнився новим словом року. Але цього разу, визнаючи зростаючий вплив інтернет-культури на мову, британські філологи вибрали не слово, а піктограму, і не якусь абстрактну, а смайлик емодзі, що зображає обличчя зі сльозами радості. То чому ж вибрали саме його? За словами видавців словника, емодзі «найкращим чином відображає дух, настрої і переживання 2015-го». Більше того, смайл продемонстрував динамічно зростаючу популярність: його використовують втричі частіше, ніж роком раніше, а у Великобританії та Сполучених Штатах він взагалі становить 20% від усіх використовуваних емодзі.

У шорт-листі були й інші слова, що претендували на статус «слова року»: ad blocker (блокувальник реклами), refugee (біженці), lumbersexual (чоловік із доглянутою бородою) та інші. Але смайлик обійшов і їх.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще